Гідроакумулятор Volks Tank 100 L (H)
Відео 12Фото 2 | Товар застарів 1 935 грн. Монтаж: горизонтальний; Об'єм: 100; Діаметр з'єднання: 1"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Габарити: 445х470х670; |
Volks Tank 100 L (H) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Volks Tank 100 L (H)
Ціни на Volks Tank 100 L (H) |
---|---|---|---|---|
Volks Tank 24 L | від 785 грн. | 16 пропозицій | ||
Volks Tank 50 L (V) | від 1 819 грн. | 7 пропозицій | ||
Volks Tank 50 L (H) | від 2 048 грн. | 6 пропозицій | ||
Volks Tank 80 L (V) | від 3 059 грн. | 5 пропозицій | ||
Volks Tank 80 L (H) | від 3 657 грн. | 2 пропозиції | ||
Volks Tank 100 L (V) | від 4 607 грн. | 2 пропозиції | ||
Volks Tank 150 L | від 8 326 грн. | 1 пропозиція | ||
Volks Tank 200 L | від 2 992 грн. | 5 пропозицій | ||
Volks Tank 300 L | від 3 978 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо