Заглибний насос Volks WQD10-12G (13624)
Фото 8 |
Volks WQD10-12G поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks WQD10-12G
Усі ціни 36 →Насос занурювальний фекальний VOLKS вихровий WQD10-12 1100Вт Hmax 12м 10м³ | 3 637 грн. |
VOLKS pumpe WQD10-12 | 3 637 грн. |
Насос фекальный Volks pumpe WQD10-12G 1.3 кВт | 4 739 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом VOLKS WQD10-12G 1.3кВт | 5 611 грн. |
Volks Volks Насос фекальний pumpe WQD10-12 1,1кВт | 2 963 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Volks WQD10-12G
Ціни на Volks WQD10-12G |
---|---|---|---|---|
Volks WQD8-12 | від 2 923 грн. | 35 пропозицій | ||
Volks WQD10-12G | від 2 963 грн. | 38 пропозицій | ||
Volks WQ15-14G | від 5 619 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →