Ванна Volle 12-22-804 bath 180x85 см
Volle 12-22-804 180x85 |
|
Сифон-автомат в комплекті. Товщина акрилу 5 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-22-804 bath 180x85 см
Ванна окремо стоїть акрилова Volle 1800 * 850 * 610мм 12-22-804 | 60 200 грн. |
Ванна Volle 180x85 см (12-22-804) 12-22-804 | 60 200 грн. |
Окремостояча акрилова ванна Volle 180x85 з сифоном click / clack (12-22-80 | 43 899 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 180х85х61 (12-22-804) + ніжки + сифон 12-22-804 | 60 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →