Ванна Volle 12-22-809M bath 170x80 см підсилення
Volle 12-22-809M 170x80 |
|
Акриловий лист товщиною 4 мм марки Lucite. Має потрійне армування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-22-809M bath 170x80 см підсилення
Усі ціни 7 →Ванна акрилова 170x80 Volle 12-22-809M | 64 500 грн. |
Ванна Volle 170x58 см (12-22-809M) 12-22-809M | 64 500 грн. |
Ванна акрилова Volle 12-22-809M 1700x800x580 із сифоном | 64 500 грн. |
Volle Volle 12-22-809M | 64 500 грн. |
Ванна окремостояча Volle 1700*800*585 мм, матова, з сифоном 12-22-809M | 64 500 грн. |
Volle Ванна 170*80*58см, окремостояча, пристінна, з сифоном, матова (12-22 | 64 500 грн. |
Ванна акрилова окремо стоїть пристінна з сифоном Volle 170х80х58.5см 12-22 | 64 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →