Ванна Volle 12-22-810 bath 170x82 см
Volle 12-22-810 170x82 |
|
Сифон у комплекті. Товщина акрилу: 5 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-22-810 bath 170x82 см
Ванна окремо стоїть 1700х820 мм Volle 12-22-810М біла матова | 67 734 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 170х82х58.5 (12-22-810) + панель + сифон 12-22-810 | 58 050 грн. |
Ванна акрилова окремостояча Volle 170х82 біла 12-22-810 | 58 050 грн. |
Ванна акрилова окрема Volle 1700*820*585 мм 12-22-810М | 67 734 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →