Ванна Volle 12-40-051 bath 165x80 см
Volle 12-40-051 165x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-40-051 bath 165x80 см
Ванна окремостояча Volle Solid surface 165x80 12-40-051 | 72 917 грн. |
Ванна Volle Solid surface 165x80 см (12-40-051) 12-40-051 | 72 917 грн. |
Окремостояча кам'яна ванна Volle Solid Surface 165x80 з донним клапан | 95 999 грн. |
Volle Ванна 165*80*59см окремостояча/пристінна кам'яна Solid surface (12-4 | 72 917 грн. |
Рекомендуємо