Тумба під умивальник Volle Aiva 60 (15-68-60)
Фото 4 |
Volle Aiva 60 58 см80 см |
|
Умивальник може продаватися окремо. Габарити вказані без урахування умивальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Aiva 60
Усі ціни 8 →Тумба з умивальником 60 см Volle AIVA 15-68-60 | 8 599 грн. |
Тумба з раковиною Volle AIVA 60 см (15-68-60) 15-68-60 | 8 599 грн. |
Тумба підвісна Volle AIVA 60 см з умивальником, білий (15-68-60) 15-68-60 | 8 599 грн. |
Підвісна тумба з накладним умивальником Volle Aiva, 60 см (15-68-60) 15-68 | 8 599 грн. |
Тумба підвісна VOLLE Aiva 600 15-68-60 з умивальником 60 см глянцева біла | 8 599 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Volle Aiva 60
Ціни на Volle Aiva 60 |
---|---|---|---|---|
Volle Aiva 60 | від 8 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Volle Aiva 80 | від 9 799 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →