Унітаз Volle Barco 13-88-604
Volle Barco 13-88-604 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Barco 13-88-604
Усі ціни 14 →Унітаз підлоговий Volle Barco 13-88-604 з бачком і сидінням slow-closing | 7 998 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий VOLLE BARCO кришка мікроліфт випуск в стін | 7 998 грн. |
Volle Volle Barco 13-88-604 | 7 998 грн. |
Унітаз-компакт Volle BARCO (13-88-604) 13-88-604 | 7 998 грн. |
Унитаз компакт VOLLE BARCO с сидением slow-closing (13-88-604) 194291 | 7 998 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →