Змішувач Volle Cante 1512.011301
Фото 5 |
Volle Cante 1512.011301 |
|
Має аератор Neoperl (Швейцарія). Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1512.011301
Усі ціни 75 →Змішувач для раковини Volle Cante графіт 1512.011305 | 5 293 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Cante чорний 1512.011304 | 4 024 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом VOLLE CANTE нікель латунь 1512 | 4 590 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Cante 1512.011305 высокий, 26 мм, pistola | 5 293 грн. |
Змішувач для раковини-чаші Volle Cante (1512.011301) 1512.011301 | 4 218 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →