Змішувач Volle Cante 1512.031001
Фото 5 |
Volle Cante 1512.031001 Canteбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1512.031001
Усі ціни 77 →Змішувач для ванни Volle Cante графіт 1512.031005 | 6 084 грн. |
Змішувач для ванни Volle Cante (1512.031004) 1512.031004 | 4 471 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом VOLLE CANTE хром лат | 5 062 грн. |
Змішувач для ванни Volle Cante графіт (1512.031005) 1512.031005 | 6 084 грн. |
Смеситель для ванны Volle Cante 1512.031004, 30 мм, de la noche 194755 | 5 724 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →