Змішувач Volle Cante 1512.101401
Фото 5 |
Volle Cante 1512.101401 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1512.101401
Усі ціни 55 →Змішувач для душу Volle Cante (1512.101401) 1512.101401 | 3 071 грн. |
Змішувач прихованого монтажу VOLLE CANTE хром латунь 100мм 1512.101401 | 2 096 грн. |
Смеситель для душа Volle Cante 1512.101405, скрытый монтаж, 25 мм, pistola | 2 539 грн. |
Змішувач для душа прихованого монтажу Volle Cante (1512.101401) 1512.10140 | 2 096 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle Cante, 25 мм, нікель 1512.1014 | 2 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →