Змішувач Volle Fiesta 15153100
Фото 3 |
Volle Fiesta 15153100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 15153100
Усі ціни 20 →Змішувач для душа Volle Fiesta хром 15153100 | 2 503 грн. |
Змішувач для душу одноважільний VOLLE FIESTA хром латунь без душового набо | 2 334 грн. |
Смеситель для душа Volle Fiesta 1534.100101, 35 мм, cromo 194984 | 2 334 грн. |
Змішувач для душу Volle FIESTA чорний матовий (1534.100104) 1534.100104 | 2 707 грн. |
Змішувач для душу Volle Fiesta 35 мм cromo 1534.100101 | 2 334 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →