Ванна Volle Fiesta Neo 150x70 см
Volle Fiesta Neo 150x70 1234.001570 150x70 см170x70 см |
|
Ванна виготовлена із багатошарового полімерного акрилу австрійської компанії Senoplast. Зовнішній бік армована шаром склополіефірного складу (смола Carlo Ricco (Італія)).
Ніжки та бічна панель купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta Neo 150x70 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Volle Fiesta Neo 150x70 1234.001570 | 7 740 грн. |
Ванна Volle FIESTA NEO 150x70 см (1234.001570) 1234.001570 | 7 740 грн. |
Ванна акрилова Volle Fiesta Neo 1500x700x420 без ніжок 1234.001570 | 7 740 грн. |
Ванна Volle FIESTA NEO 150x70 см (1234.001570) 1234.001570 | 8 708 грн. |
Ванна Volle FIESTA NEO 150x70 см (1234.001570) 1234.001570 | 7 837 грн. |
Ванна акрилова VOLLE FIESTA 150x70 1234.001570 | 7 740 грн. |
Модификації Volle Fiesta Neo
Ціни на Volle Fiesta Neo |
---|---|---|---|---|
Volle Fiesta Neo 150x70 см | від 7 740 грн. | 6 пропозицій | ||
Volle Fiesta Neo 170x70 см | від 7 912 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →