Унітаз Volle Iberia 13-21-123
Volle Iberia 13-21-123 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Iberia 13-21-123
Унітаз підлоговий компакт Volle Iberia + сидіння тверде Slim slow-closing | 11 835 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Volle Iberia (13-21-123) | 11 835 грн. |
Унітаз-компакт Volle IBERIA 13-21-123 з сидінням Slim Soft-Close | 11 835 грн. |
Унітаз-компакт VOLLE Iberia 13-21-123 + бачок + сидіння Slim Soft Close | 11 835 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →