Змішувач Volle Leon 1511.020101
Фото 3 |
Volle Leon 1511.020101 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 1511.020101
Усі ціни 20 →Змішувач для гігієнічного душу VOLLE LEON на біде одноважільний чорний лат | 2 420 грн. |
Змішувач для біде Volle LEON (1511.020101) 1511.020101 | 2 300 грн. |
Змішувач для біде Volle Leon 26 мм de la noche 1511.020104 | 2 420 грн. |
Смеситель для биде Volle Leon черный матовый (1511.020104) 1511.020104 | 1 960 грн. |
Смеситель для биде Volle Leon черный матовый (1511.020104) 1511.020104 | 1 984 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →