Душова кабіна Volle Nemo 10-22-171 119x79 ліва (10-22-171Lglass)
Фото 5 |
Volle Nemo 10-22-171 L 119x79 ліва 119x79 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Nemo 10-22-171 119x79 ліва
Душова кабіна Volle NEMO 120x80 10-22-171Lglass + Душова система приховано | 28 423 грн. |
Душова кабіна VOLLE Nemo 10-22-171L без піддону 10-22-171Lglass | 25 718 грн. |
Душова кабіна Volle NEMO 120x80 10-22-171Lglass | 25 718 грн. |
Модификації Volle Nemo 10-22-171
Ціни на Volle Nemo 10-22-171 |
---|---|---|---|---|
Volle Nemo 10-22-171 119x79 ліва | від 25 718 грн. | 3 пропозиції | ||
Volle Nemo 10-22-171 119x79 права | від 25 718 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →