Унітаз Volle Nemo 13-17-777
Фото 10 |
Volle Nemo 13-17-777 |
|
Функція самоочищення форсунки. 2 режиму гігієнічного душу. Налаштування температури води і повітря.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Nemo 13-17-777
Усі ціни 14 →Унітаз-біде підвісний Volle Nemo Rimless з електронним управлінням 13-17-7 | 76 540 грн. |
Унітаз підвісний із функцією біде білий VOLLE NEMO із сидінням з мікроліфт | 76 540 грн. |
Volle Volle Nemo 13-17-777 | 76 540 грн. |
Унітаз підвісний з електронним керуванням Volle NEMO Rimless з сидінням Sl | 76 540 грн. |
Унитаз-биде подвесной VOLLE NEMO Rimless с сидением Slim slow-closing, с э | 76 540 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →