Змішувач Volle Orlando 15195100 (1525.020101)
Volle Orlando 15195100 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Orlando 15195100
Усі ціни 24 →Змішувач для гігієнічного душу VOLLE ORLANDO на біде одноважільний хром ла | 1 896 грн. |
Змішувач для біде Volle ORLANDO (1525.020101) 1525.020101 | 1 896 грн. |
Змішувач для біде Volle Orlando 35 мм хром 15195100 | 2 046 грн. |
Змішувач для біде VOLLE ORLANDO хром, 35 мм (15195100) | 2 046 грн. |
Смеситель для биде Volle ORLANDO (15195100) 15195100 | 1 678 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →