Умивальник Volle Solid Surface 13-40-415 580 мм
Фото 5 |
Volle Solid Surface 13-40-415 |
|
Вся конструкція продається разом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solid Surface 13-40-415 580 мм
Усі ціни 12 →Раковина підвісна кам'яна Volle Solid surface з полицею 58х37 см білий 13- | 14 835 грн. |
Volle Volle 13-40-415 | 14 835 грн. |
Умивальник підвісний для ванної 580мм x 370мм VOLLE Solid surface білий пр | 14 835 грн. |
Умывальник с полочкой VOLLE Solid surface (13-40-415) 194352 | 14 835 грн. |
Раковина з поличкою Volle 60 см (13-40-415) 13-40-415 | 14 835 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →