Змішувач Volle Solo 1510.011101
Фото 6 |
Volle Solo 1510.011101 |
|
Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 1510.011101
Усі ціни 92 →Змішувач для раковини Volle Solo чорний матовий 1510.011104 | 4 267 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE SOLO хром латунь 1510.011101 | 3 802 грн. |
Змішувач для раковини Volle Solo шліфована бронза (1510.011121) 1510.01112 | 4 432 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Solo 1510.011101, 26 мм, cromo 194702 | 3 802 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Solo 26 мм cepillado bronce 1510.011121 | 4 432 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →