Тумба під умивальник Volle Solo 60 1910.306007
Фото 7 |
Volle Solo 60 1910.306007 60 см80 см |
|
Ящики оснащені доводчиками плавного закривання від Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 60 1910.306007
Усі ціни 17 →Тумба підвісна Volle Solo 60 см з умивальником Антрацит 1910.306009 | 14 934 грн. |
Тумба з раковиною Volle SOLO antracita 60 см антрицит (1910.306009) 1910.3 | 14 934 грн. |
Тумба подвесная VOLLE SOLO с умывальником, 60 см (1910.306009) 194795 | 14 934 грн. |
Тумба із раковиною для ванної VOLLE SOLO 60x52x45см підвісна білий 1910.30 | 8 299 грн. |
Тумба підвісна Volle SOLO 60 см з умивальником, антрацит (1910.306009) 191 | 14 934 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Volle Solo 60 1910.306007
Ціни на Volle Solo 60 1910.306007 |
---|---|---|---|---|
Volle Solo 60 1910.306007 | від 7 054 грн. | 19 пропозицій | ||
Volle Solo 80 1910.308007 | від 8 074 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →