Ванна Volle TS-100 bath 170x120 см
Фото 3 |
Volle TS-100 170x120 |
|
Може продаватися без ніжок і бічній панелі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle TS-100 bath 170x120 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Volle TS-100 / L 170х120 TS-100/L | 33 113 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 170х120 L (TS-100/L) | 33 113 грн. |
Ванна Volle 170х120 см левая (TS-100/L) TS-100/L | 26 822 грн. |
Ванна Volle 170х120 см левая (TS-100/L) TS-100/L | 29 802 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 170х120х63 (TS-100/L) + панель + ніжки TS-100/L | 33 113 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →