ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА (3SP092212E)
Фото 13 |
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА |
|
Потужне, надійне та швидкодіюче інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з чистою синусоїдою. Ця модель не має вбудованих акумуляторів і передбачає використання зовнішніх акумуляторів з напругою 12В. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на побутове та професійне застосування. Крім оперативного перемикання на живлення від батарей (4 мс), цей ДБЖ може виконувати функції перетворювача постійного/змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею, зарядного мережного пристрою для батарей значної ємності та мережевого стабілізатора напруги (AVR).
Тривала потужність джерела безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 2200E складає 1600 Вт, максимальна пікова 2200 Вт. Він обладнаний двома стандартними роз'ємами EU Type F (євророзетка) і здатний забезпечити живлення різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними блоками живлення, з об'ємними індукційними котушками та імпульсними блоками живлення, що підтримують активну корекцію фактора потужності. Впорається із завданням енергопостачання газових або твердопаливних котлів, усіх типів циркуляційних насосів, телекомунікаційного обладнання, серверів та робочих станцій, широкого спектру засобів автоматизації, електроінструменту тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА
Усі ціни 16 →Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 2200 E 12/230V (1600 | 16 469 грн. |
Volt Polska Sinus PRO 2200E 12/230V офіційна гарантія є в наявностi | 11 849 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 2200 E 12/230V 1600/2200W ( | 14 400 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ VOLT POLSKA SINUS PRO 2200 E 12/230V 1600/2200W ( | 13 694 грн. |
Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 2200 E 12/230V (1600 | 11 950 грн. |
Модификації Volt Polska Sinus PRO 2200E
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 2200E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА | від 7 349 грн. | 27 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА | від 7 349 грн. | 26 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА | від 11 849 грн. | 18 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 3000E 3000 ВА | від 13 899 грн. | 11 пропозицій |