Медіаплеєр Vontar X3 32 Gb
Vontar X3 32 Gb |
|
Одержала досить помітний зовнішнє оформлення ТВ-приставка торгової марки Vontar — це представник середнього класу і одна з найдоступніших моделей ринку з підтримкою роздільної здатності Ultra HD 8K. Відповідний контент вона відтворює з частотою 24 кадрів в секунду, тоді як 4K і Full HD здатна транслювати з 60fps. Такі можливості приладу забезпечує насамперед 4-ядерний процесор Amlogic S905X3 і 4 ГБ оперативної пам'яті.
Медіаплеєр Vontar X3 32 Gb передбачає вбудований накопичувач на 32 ГБ, але у продажу зустрічаються й інші версії — на 64 і навіть 128 ГБ. Останній варіант підійде тим, хто планує використовувати приставку поза домом, наприклад, на дачі, перед поїздкою завантажуючи на неї фільми або серіали. На практиці пристрій, що працює на базі операційної системи Android, добре справляється з відтворенням 4К-відео з різних джерел, включаючи IPTV, YouTube, кінотеатри та інші популярні сервіси або підключені флешки і карти пам'яті (відповідно є USB і кардридер). З інших особливостей варто виділити наявність простого і зрозумілого пульта ДУ, модулів Bluetooth і Wi-Fi, а також гігабітного LAN-порту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vontar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vontar.
Купити Vontar X3 32 Gb
Усі ціни 11 →Приставка Smart Tv Vontar X3 (4GB / 32GB) | 2 240 грн. |
Смарт тв приставка vontar x3 4/32Gb | 2 384 грн. |
Смарт ТБ приставка VONTAR X3 4/32Gb | 2 266 грн. |
Vontar Смарт ТВ VONTAR X3 4/32GB STH0005934 | 2 399 грн. |
Медіаплеєр VONTAR X3 4/32GB | 2 290 грн. |
Модификації Vontar X3 32 Gb
Ціни на Vontar X3 32 Gb |
---|---|---|---|---|
Vontar X3 32 Gb | від 1 985 грн. | 11 пропозицій | ||
Vontar X3 64 Gb | від 2 426 грн. | 16 пропозицій | ||
Vontar X3 128 Gb | від 2 868 грн. | 16 пропозицій |