Будівельний степлер Vorel 71080
Фото 3 |
Vorel 71080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 71080
Усі ціни 8 →Степлер ударный VOREL (71080) | 605 грн. |
Степлер VOREL молотковий для скоб 53 6-10 мм (71080) | 588 грн. |
Степлер Меблевий Ударний Для Скоб тип (А) 6-10 мм (71080) | 690 грн. |
Степлер молотковий VOREL 300мм (71080) | 516 грн. |
Степлер молотковий будівельний, під скобу 6-10мм, тип скоби 53, довжина 30 | 610 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →