Точильний верстат Vorskla PMZ 0.45/150 150 мм / 450 Вт 230 В
Vorskla PMZ 0.45/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 0.45/150 150 мм / 450 Вт 230 В
Точильний верстат VORSKLA ПМЗ 0,45/150 | 1 539 грн. |
Точильний верстат Vorskla ПМЗ 0.45/150 | 1 399 грн. |
Точильний верстат vorskla пмз 0,45/150 | 1 328 грн. |
Точильний верстат VORSKLA ПМЗ 0,45/150 (Потужність 450 Вт, Коло 150 мм) Ук | 1 323 грн. |
Точило електричне VORSKLA ПМЗ 0,45/150 | 1 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →