Дриль-шурупокрут Vorskla PMZ 0.7-10 N
Відео 1Фото 5 |
Vorskla PMZ 0.7-10 N |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 0.7-10 N
Усі ціни 7 →Шурупокрут Vorskla ПМЗ 0,7-10Н | 779 грн. |
Шурупокрут Vorskla ПМЗ 0.7-10Н | 702 грн. |
Шуруповерт мережевий Ворскла ПМЗ-0,7-10Н | 792 грн. |
Шуруповерт електричний VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н | 697 грн. |
Шурупокрут мережевий VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н (400 Вт, реверс, регулювання) Укр | 686 грн. |
Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н | 877 грн. |
Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н | 690 грн. |
anonim
29 вересня 2020, 00:04
Я в шоке от доставки. Просила ж-адрессно. Жалко, что уже заплатила за товар. #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →