Електролобзик Vorskla PMZ 1200/100
Фото 5 |
Vorskla PMZ 1200/100 |
|
Маятниковий хід. Безключова заміна пилки. Здув тирси. Лазерний маркер.
Потужний електричний лобзик бюджетного класу. Оснащений 1200-ватним двигуном і має регулювання обертів (до 3000 ход/хв на холостому ході). Інструмент відрізняється великою глибиною пропилу (до 100 мм під час роботи по дереву і до 10 мм при пилянні металу). Електролобзик Vorskla PMZ 1200/100 має регульований механізм маятникового ходу і швидкозатискний вузол, що дозволяє міняти пильні полотна без використання ключів. Потік повітря від двигуна організований таким чином, щоб здувати тирсу з лінії різання під час роботи (також є можливість підключити пилосос для збирання стружки). Лобзик має вбудований лазерний маркер, який допомагає вести інструмент за наміченою траєкторією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1200/100
Усі ціни 10 →Електролобзик VORSKLA. VORSKLA ПМЗ 1200/100 | 1 709 грн. |
Лобзик Vorskla ПМЗ 1200/100 111939 | 1 416 грн. |
Лобзик електричний Vorskla ПМЗ 1200/100 (лазер, здув тирси, регулювання об | 1 782 грн. |
Електролобзик vorskla пмз 1200/100 (з лазерним покажчиком) | 1 577 грн. |
Лобзик електричний VORSKLA ПМЗ 1200/100 (1200 Вт, лазерний маркер, регулюв | 1 519 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →