Відбійний молоток Vorskla PMZ 2000/43
Vorskla PMZ 2000/43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2000/43
Усі ціни 8 →Відбійний молоток VORSKLA ПМЗ 2000/43 | 5 809 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2000/43 | 6 165 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2000/43 | 5 603 грн. |
Відбійний молоток VORSKLA ПМЗ 2000/43 (2000 Вт, 43 Дж) Україна | 5 390 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2000/43 (max. діаметр бура 30мм, 43 Дж. удар | 5 891 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →