Відбійний молоток Vorskla PMZ 2200/46
Фото 7 |
Vorskla PMZ 2200/46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2200/46
Усі ціни 10 →Відбійний молоток VORSKLA ПМЗ 2200/46 | 6 089 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 112132 | 5 277 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 | 6 480 грн. |
Відбійний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 | 5 810 грн. |
Відбійний молоток VORSKLA ПМЗ 2200/46 (2200Вт, 46Дж, кейс) Україна | 5 733 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →