Перфоратор Vorskla PMZ 900-26
Vorskla PMZ 900-26
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:900 Вт
Енергія удару:3 Дж
Число ударів:4400 уд/хв
Оберти холостого ходу:900 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:2.7 кг
Всі характеристики
Характеристики PMZ 900-26
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 900-26
Усі ціни 8 →Перфоратор VORSKLA ПМЗ 900-26Б | 2 609 грн. |
Перфоратор Vorskla ПМЗ 900-26В | 2 368 грн. |
Перфоратор прямой Vorskla ПМЗ 900-26 | 2 732 грн. |
Перфоратор електричний vorskla пмз 900-26в | 2 449 грн. |
Перфоратор VORSKLA ПМЗ 900-26Б (Потужність 900Вт, Патрон 26мм, 3Дж) Україн | 2 352 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →