Бінокль Vortex Crossfire HD 8x42 WP
Відео 1Фото 4 |
Vortex Crossfire HD 8x42 WP
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:131 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:675 г
Всі характеристики
Характеристики Crossfire HD 8x42 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Crossfire HD 8x42 WP
Усі ціни 30 →Биноколь Бинокль Vortex Crossfire Hd 8x42 Wp | 8 399 грн. |
Бінокль Бінокль Vortex Crossfire Hd 8x42 Wp | 8 399 грн. |
Бінокль Vortex Crossfire HD 8x42 (CF-4311) 927121 | 8 399 грн. |
Vortex Crossfire HD 8x42 (CF-4311) 25168-12 | 7 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →