Монокуляр Vortex Solo 8x36 WP
Відео 1Фото 4 |
Vortex Solo 8x36 WP
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:36 мм
Поле зору на 1 км:131 м
Призма:Roof, BaK-4
Вага:275 г
Всі характеристики
Характеристики Solo 8x36 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Solo 8x36 WP
Усі ціни 21 →Монокуляр Vortex Solo 8x36 (S836) | 6 335 грн. |
Біноколь Монокуляр Vortex Solo 8x36 Wp (920005) | 6 616 грн. |
Биноколь Монокуляр Vortex Solo 8x36 Wp (920005) | 6 599 грн. |
Монокуляр Vortex Solo 8x36 (S836) 920005 | 6 599 грн. |
Vortex Solo 8x36 (S836) 25130-12 | 6 269 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →