Пилосос
VOX Monsoon 2405 (Monsoon 2408)
VOX Monsoon 2405 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VOX Monsoon 2405
Пилосос VOX Monsoon 2405 | 4 041 грн. |
Пилосос для сухого прибирання VOX Electronics Monsoon 2405 | 4 660 грн. |
Пилосос VOX Monsoon 2408 | 4 748 грн. |
Пилосос для сухого прибирання VOX Electronics Monsoon2408 | 4 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →