Компресор Vulkan IBL 2070E-380 50 50 л мережа (400 В) осушувач
Фото 5 | 20 012 грн. Купити! Компрессор Vulkan IBL2070E-380-50 26035Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vulkan IBL 2070E-380 50 |
|
У моделі IBL 2070E-220 50 живлення здійснюється від мережі 230 В, а в моделі IBL 2070E-380 50 — від мережі 400 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vulkan IBL 2070E-380 50
Ціни на Vulkan IBL 2070E-380 50 |
---|---|---|---|---|
Vulkan IBL 2070E-220 50 50 л мережа (230 В) осушувач | від 18 439 грн. | 2 пропозиції | ||
Vulkan IBL 2070E-380 50 50 л мережа (400 В) осушувач | від 20 012 грн. | 1 пропозиція | ||
Vulkan IBL 2070E-220 100 100 л мережа (230 В) | від 15 977 грн. | 1 пропозиція | ||
Vulkan IBL 2070E-380 100 100 л мережа (400 В) | від 22 645 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →