Лещата Vulkan MPV1-100 200 мм / губки 100 мм (15792)
Фото 10 |
Vulkan MPV1-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan MPV1-100 200 мм / губки 100 мм
Усі ціни 8 →Лещата Vulkan MPV1-100 слюсарні поворотні 100 мм | 2 776 грн. |
Лещата слюсарні VULKAN 100мм (MPV1-100) | 2 777 грн. |
Лещата слюсарні VULKAN 100мм чавунні поворотні (MPV1-100) (15792) | 2 777 грн. |
Лещата слюсарні Vulkan чавунні поворотні 100 мм (MPV1-100) | 2 705 грн. |
Тиски слюсарні поворотні Vulkan MPV1-100 | 3 047 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vulkan MPV1-100
Ціни на Vulkan MPV1-100 |
---|---|---|---|---|
Vulkan MPV1-100 200 мм / губки 100 мм | від 2 705 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-125 240 мм / губки 125 мм | від 3 562 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-150 280 мм / губки 150 мм | від 4 551 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-200 340 мм / губки 200 мм | від 6 006 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →