Лещата Vulkan MPV1-300 500 мм / губки 300 мм
Фото 5 | Товар застарів 8 506 грн. Тип: лещата; Призначення лещат: слюсарні / для труб; Механізм стиснення: гвинтовий; Ширина затиску (мм): 500; Глибина затиску (мм): 105; Ширина губок (мм): 300; Висота губок (мм): 25; Зусилля затиску (кН): 33; поворотна основа; ковадло; змінні губки; Матеріал корпуса: чавун; Вага (кг): 36 |
Vulkan MPV1-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vulkan MPV1-300
Ціни на Vulkan MPV1-300 |
---|---|---|---|---|
Vulkan MPV1-100 200 мм / губки 100 мм | від 2 705 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-125 240 мм / губки 125 мм | від 3 562 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-150 280 мм / губки 150 мм | від 4 551 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-200 340 мм / губки 200 мм | від 6 006 грн. | 6 пропозицій |