Обприскувач Vulkan OLD-15L
Відео 5Фото 9 |
Vulkan OLD-15L |
|
Акумулятор по контактній групі такий же як у виробника Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan OLD-15L
Усі ціни 23 →Аккумуляторный опрыскиватель Vulkan OLD-15L 82349 | 3 499 грн. |
Обприскувач Vulkan OLD-15L акумуляторний, 15 л | 3 499 грн. |
Обприскувач Vulkan OLD-15L (18, 15 л) 82349 | 3 500 грн. |
Vulkan OLD-15L | 3 469 грн. |
Обприскувач VULKAN, OLD-15L, акум. 15л 18В (OLD-15L) (82349) | 3 499 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →