Мийка високого тиску Vulkan OLD701-140 (30432)
Vulkan OLD701-140 |
|
Мийка високого тиску приємно здивує користувача відмінною продуктивністю і розширеними функціональними можливостями. Номінальний тиск становить 140 бар. При необхідності натиск струменя можна збільшити до 170 бар. Подача води здійснюється зі швидкістю 510 л/ч. Модель має в конструкції спеціальну ємність для миючого або дезінфікуючого засобу. Для отримання піни потрібно встановити спеціальну насадку, вона докуповується окремо.
Мийка високого тиску Vulkan OLD701 - 140 дозволяє брати воду як з центрального водопроводу (садового шланга), так і з зовнішньої ємності. Для забору води з резервуара передбачена опція самовсмоктування. Корпус приладу отримав висувну телескопічну ручку і колеса великого діаметру. У наборі мийки є і шланг, а також пістолет з подовжувальною струменевою трубкою. Розпилювач має в комплекті набір змінних форсунок, що дозволяє змінювати тип струменя, залежно від оброблюваної поверхні. Мийка високого тиску оснащена потужним двигуном (2500 Вт), який здатний витримувати тривалі сеанси роботи. Щоб запобігти появі аварійних ситуацій, прилад забезпечений системою захисту від перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Купити Vulkan OLD701-140
Усі ціни 10 →Мінімийка Vulkan OLD701-140 (OLD701-140) | 11 252 грн. |
Минимойка высокого давления Vulkan OLD701-140 | 11 280 грн. |
Мийка високого тиску VULKAN OLD701-140 | 11 252 грн. |
Мийка високого тиску Vulkan OLD701-140 30432 | 11 252 грн. |
Мінімийка Vulkan OLD701-140 30432 | 11 252 грн. |