Електрогенератор Vulkan SC13000-III (34207)
Фото 5 |
Vulkan SC13000-III |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Купити Vulkan SC13000-III
Усі ціни 13 →Генератор бензиновый Vulkan SC13000-III 34207 | 147 195 грн. |
Генератор бензиновый Vulkan SC13000-III | 144 167 грн. |
Бензиновый генератор Vulkan SC13000-III (34207) 919473 | 147 195 грн. |
Генератор бензиновий Vulkan SC13000-III 101338-9 | 147 195 грн. |
Бензиновий генератор Vulkan SC13000-III | 110 700 грн. |
У професійній лінійці обладнання від українського бренду Vulcan одним із найпотужніших генераторів є модель SC13000-III. Вона здатна виробляти як однофазний, так і трифазний електричний струм з напругою 230 і 400 відповідно.
Потужний силовий агрегат
Як силовий агрегат пристрій оснащений чотиритактним двоциліндровим двигуном Zongshen GB680FE потужністю 24 к.с. Паливом для нього є бензин. За годину роботи в режимі повного навантаження двигун генератора витрачає близько 5 літрів палива. Завдяки баку місткістю 45 літрів, генератор здатний працювати без перерви приблизно 9 годин при максимальному навантаженні та 16-18 годин при половинному навантаженні.
Вироблення електрики
Номінальна потужність генератора під час вироблення однофазної електрики становить 8.8 кВт, з можливістю короткочасних навантажень до 9.6 кВт. У трифазних мережах можна отримати довгострокову потужність на рівні 10 кВт із піковими стрибками навантаження до 12 кВт. Vulcan SC13000-III обладнаний двома розетками з вихідною напругою 230 В та однією силовою розеткою на 400 В.
Бортове обладнання
У моделі також є вбудований авторегулятор напруги AVR, що забезпечує надійне живлення чутливої техніки. Процес запуску силового агрегату спрощений завдяки електростартеру. Серед інших важливих особливостей варто відзначити вольтметр і лічильник мотогодин, а також наявність двох коліс транспортування і захист робочих механізмів генератора від попадання пилу.