Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II
Vulkan SCPW 3000-II |
|
Потужна професійна мийка високого тиску з чотиритактним бензиновим двигуном, значною продуктивністю і підвищеним робочим тиском. Виробником позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для обслуговування об'єктів промислового виробництва, будівельної індустрії і комунального господарства. Завдяки економному двигуну і бензобаку, ємності якого досить на 2,5-3 год активної роботи, мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II здатна успішно працювати на майданчиках, позбавлених інфраструктури для електричного підключення.
Може застосовуватися для очищення забруднень з будівельної та дорожньої техніки, сільськогосподарських машин і механізмів, великогабаритного устаткування, вантажних автомобілів і самоскидів. Дозволить виконувати швидке і якісне прибирання на території промислових об'єктів і будмайданчиків. Чотиритактний бензиновий двигун потужністю 6,5 к.с., що працює в парі з довговічною помпою (металевий корпус, поршні з керамічним покриттям) забезпечує номінальну продуктивність до 8,3 л/хв тиск до 210 бар. Комплектується набором форсунок, що дозволяють працювати сфокусованої точкової струменем або розсіювати її з кутом 0/15/25/40°. Всі механізми пристрої змонтовані на міцній сталевій рамі, забезпеченою великими колесами з амортизуючими гумовими покришками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Купити Vulkan SCPW 3000-II
Усі ціни 16 →Мийка бензинова високого тиску Vulkan SCPW 3000-II SCPW3000-II | 20 779 грн. |
Универсальная бензиновая мойка Vulkan SCPW 3000-II 30980 | 20 779 грн. |
Мойка высокого давления Vulkan Scpw 3000 Ii | 20 677 грн. |
Мийка високого тиску VULKAN SCPW3000-II | 20 779 грн. |
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II (6.5 л. с., 498 л/год) (30980) 30 | 20 780 грн. |