Свердлильний верстат Vulkan VLK-16T1
Відео 1Фото 6 |
Vulkan VLK-16T1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-16T1
Усі ціни 17 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-16T1 настільний, 220 В, 550 Вт | 11 850 грн. |
Свердлильний верстат VULKAN VLK-16T1 (550 Вт) 17692 | 11 850 грн. |
Верстат свердлильний VULKAN VLK-16T1(DP1316B) (17692) | 11 850 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-16T1 17692 | 11 850 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-16T1 220В, 550Вт, патрон 16мм, низький (VL | 13 975 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →