Машинка для стрижки Wahl 5 Star Detailer Li (08171-016)
Відео 6Фото 4 |
Wahl 5 Star Detailer Li |
|
Можливістю самостійно вивести ножі в нуль завдяки інструменту в комплекті
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 5 Star Detailer Li
Тример для окантовки Wahl Detailer Li 08171-016 | 4 500 грн. |
Тример для окантовки Wahl Detailer Li 08171-016 [64154] | 5 295 грн. |
Тример Wahl Detailer Li Cordless 08171-016 | 5 811 грн. |
Тример бездротової з підставкою 8171-016 - Wahl Cordless Detailer (794544- | 6 692 грн. |
Машинка для стрижки WAHL DETAILER WIDE 5* Cordless 08171-016 | 5 148 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →