Машинка для стрижки Wahl Classic Detailer
Фото 3 |
Wahl Classic Detailer |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl Classic Detailer
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки Wahl Detailer Black (08081-026) | 3 100 грн. |
Wahl Pro Classic Series професійна машинка для стрижки волосся міні | 5 310 грн. |
Тример WAHL Detailer Black, дротовий HT00027 | 3 100 грн. |
Тример Wahl Detailer 08081-026H | 3 333 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Detailer Black (08081-026) [48215] | 3 648 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
17 лютого 2017, 13:12
Отличие #
Здравствуйте ,чем Wahl Magic Clip 5 star 4004-0472отличается отмодель Wahl 4150-0470 ?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →