Машинка для стрижки Wahl 5 Star Balding Clipper
Відео 20Фото 3 |
Wahl 5 Star Balding Clipper |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 5 Star Balding Clipper
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки Wahl Balding 5Star 08110-316H | 2 700 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Balding 08110-316H | 2 700 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Balding 5 star, дротова (08110-316) 08110-316 | 2 550 грн. |
Машинка для стрижки волосcя Wahl Balding 5 star 08110-316 | 2 800 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Balding 5Star 08110-316H [62637] | 3 177 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →