Машинка для стрижки Wahl 5 Star Legend
Відео 11Фото 3 |
Wahl 5 Star Legend |
|
Класична модель середнього цінового діапазону, що дозволяє формувати зачіски з довжиною волосся в межах 0,5-25 мм. Насамперед виріб може похвалитися розширеною комплектацією, що включає в себе відразу 8 різних насадок. Різальні ножі виготовлені з нержавіючої сталі, що містить підвищений відсоток твердого хрому, завдяки чому можуть очищатися проточною водою, але при цьому сам корпус пристрою не може похвалитися захистом від води.
Отримання рівного зрізу і пристойна продуктивність машинка для стрижки волосся Wahl 8147-016 забезпечує перукаря завдяки широкому захопленню 40 мм і електромоторчику з максимальною швидкістю обертання 6000 об/хв. В силу невеликої маси виріб не викликає втоми пальців навіть за тривалої безперервної експлуатації. Міцний пластиковий корпус червоного кольору не боїться слабких ударів та зручний для захоплення рукою. У наборі є гребінець і петля для підвішування поруч з майстром на час роботи іншими інструментами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl 5 Star Legend
Усі ціни 11 →Машинка для стрижки Wahl Legend 5Star 08147-416H | 3 500 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Legend 5 Star 08147-416H | 3 500 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Legend, дротова (08147-416) 08147-416 | 3 500 грн. |
Машинка Barber Wahl Legend 5 Star (08147-416) | 5 250 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Legend 5Star 08147-416H [62638] | 4 118 грн. |