Машинка для стрижки Wahl Close Cut Pro (79111-1616)
Відео 3Фото 4 |
Wahl Close Cut Pro |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl Close Cut Pro
Усі ціни 10 →Wahl Closer Cut Pro Grey машинка для стрижки волосся Grey | 2 455 грн. |
Машинка для стрижки Wahl 79111-1616 | 2 281 грн. |
Wahl Close Cut Pro Clipper (20105-0465) CloseCutProClipper(20105-0465) | 1 919 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Close Cut Pro Red 79111-2016 | 1 916 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Closecut Pro 20105-0465 | 2 395 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →