Сумка для камери WANDRD PRVKE 31
Відео 59Фото 11 | Очікується у продажу 15 560 грн. За призначенням: для фотокамер (дзеркальних); Тип: рюкзак; Об'єм (л): 31; Знімні перегородки; Зовнішні відділення: 1; Відділення для ноутбука/планшета; Відділення для особистих речей; Кріплення штатива; Кишеня для пляшки; Ручка для перенесення; Матеріал: матерчатий; Розміри (мм): 480x320x190 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіСумки для камер WANDRD →
від 15 640 грн.
рюкзак, валіза, для дзеркальних, розміри: 345x280x590 мм, для камери: 310x175x490 мм, вага: 4770 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 16 000 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 290x240x530 мм, для камери: 260x150x390 мм, вага: 2650 г, кріплення штатива, дощовик
рюкзак, валіза, для дзеркальних, розміри: 360x250x520 мм, для камери: 320x130x450 мм, вага: 4060 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 14 960 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 500x300x160 мм, для камери: 495x295x155 мм, вага: 1700 г, кріплення штатива
від 16 217 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 560x360x350 мм, для камери: 470x260x150 мм, вага: 3000 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 16 318 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 597x356x305 мм, вага: 1900 г, кріплення штатива
від 14 775 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 350x250x490 мм, для камери: 320x160x460 мм, вага: 2700 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 13 880 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 335x225x620 мм, для камери: 275x165x310 мм, вага: 2400 г, кріплення штатива
від 12 433 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 485x330x270 мм, для камери: 460x310x230 мм, вага: 1760 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива
від 11 604 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 460x330x210 мм, для камери: 410x280x180 мм, вага: 1660 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива
від 13 760 грн.
рюкзак, валіза, для дзеркальних, розміри: 345x220x550 мм, для камери: 310x115x410 мм, вага: 3860 г, кріплення штатива, дощовик
від 12 720 грн.
рюкзак, валіза, для дзеркальних, розміри: 360x220x560 мм, для камери: 310x160x445 мм, вага: 4320 г, кріплення штатива
від 15 480 грн.
рюкзак, валіза, для дзеркальних, розміри: 360x530x230 мм, для камери: 300x430x177 мм, вага: 5300 г, кріплення штатива, дощовик
від 14 937 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 310x302x572 мм, для камери: 242x166x400 мм, вага: 3310 г, кріплення штатива, дощовик
від 14 554 грн.
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 295x300x530 мм, для камери: 232x160x353 мм, вага: 2970 г, кріплення штатива, дощовик
WANDRD PRVKE 31 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WANDRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WANDRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
ЛУЧШИЙ ФОТОРЮКЗАК ДЛЯ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ! ОБЗОР WANDRD PRVKE 21L
2 вересня 202036 173 перегляда
WANDRD PRVKE 21L | Review | Our new favourite Travel Camera Backpack (4k)
14 лютого 2019183 653 перегляда
What's In My Camera Bag?! - WANDRD PRVKE 31 Review [Travel/Daily]
4 березня 2019121 537 переглядів
Best carry on camerabag? Wandrd PRVKE 31L Backpack REVIEW
25 листопада 201946 841 перегляд
WANDRD: The PRVKE Pack Product Overview
14 січня 2018171 709 переглядів
WANDRD: The PRVKE Pack Product Overview
14 січня 2018171 637 переглядів
WANDRD PRVKE 41L | REVIEW | My Favourite Camera Backpack just got bigger & better (BMPCC6K Pro Kit)
18 травня 202136 944 перегляда
The WANDRD PRVKE 21L (In - Depth Review / Fujifilm Gear)
26 лютого 202029 746 переглядів
The Newly Updated Wandrd Prvke 21!!! --- First Look
23 квітня 202132 812 переглядів
PRVKE Backpack: Feature Overview
21 листопада 201970 863 перегляда
PRVKE Backpack: Feature Overview
21 листопада 201970 702 перегляда
Updated Wandrd Prvke 21 Review - Still One of the Best Camera Backpacks on the Market!
21 червня 202133 785 переглядів
The NEW Wandrd PRVKE 41L Backpack | Pursuit of Perfection
11 травня 202119 458 переглядів
WANDRD PRVKE 41 FIRST LOOK – Stunning Camera Backpack Built for Pros
13 травня 202111 259 переглядів
Лучший фоторюкзак обзор WANDRD PRVKE 21
27 березня 20186 206 переглядів
Рюкзак WANDRD PRVKE 21L Photography Bundle Обзор
27 липня 20232 614 переглядів
Продуманный и стильный фоторюкзак (Обзор обновленного WANDRD PRVKE 21L)
7 жовтня 20212 381 перегляд
WANDRD PRVKE NEW 21L распаковка идеального рюкзака
14 вересня 2021545 переглядів
Обзор фоторюкзака Wandrd The Prvke 31L V2
2 грудня 20215 715 переглядів
My new camera bag: Wandrd Prvke 31L (new version)
15 травня 202212 347 переглядів
Wandrd Prvke 21L Camera Backpack Tour
2 травня 20201 297 переглядів
WANDRD PRVKE 41 REVIEW MATT & MELISSA'S ADVENTURES EPISODE 005
10 липня 2023393 перегляда
Fantastic Camera Back Pack PRVKE 31 by WANDRD - IN ENGLISH
18 липня 2023836 переглядів
The Fountains, Plantation I Wandrd Prvke 31 I GH5
16 січня 2020126 переглядів
January 2021 Photography Pickups - Wandrd Prvke 21, Peak Design Travel Tripod, and more
2 лютого 20212 321 перегляд
WANDRD PRVKE 21L | my 4x5 film camera bag and everything in it!
26 серпня 202118 708 переглядів
WANDRD PRVKE 41 L review // Is a roll top meant to be this massive?
29 вересня 202116 642 перегляда
The Best Camera Backpack Ever! [WANDRD PRVKE 21L]
4 березня 2021871 перегляд
The Best Camera Bag? WANDRD PRVKE 21L Backpack
13 лютого 20236 250 переглядів
BEST CAMERA BACKPACK | WANDRD PRVKE 21 Review
16 лютого 201813 764 перегляда
Wandrd Prvke 31 Complete Review
25 червня 2020556 переглядів
The NEW Wandrd Prvke 31L & PROCAMERA CUBE
25 листопада 20198 523 перегляда
What's In My Camera Bag 2022 ft. Wandrd Prvke 21 v2
20 липня 20226 479 переглядів
Unboxing Wandrd Prvke 31 and Camera Bundle
13 жовтня 20211 515 переглядів
WANDRD PRVKE 21L (2021 All-New) Review and What’s Inside
20 липня 202118 886 переглядів
How I'm packing my camera bag for a NATIONAL PARK hiking trip // WANDRD PRVKE 31 Loadout
1 вересня 20211 862 перегляда
Unboxing The Wandrd Prvke 21 v2
26 травня 20221 079 переглядів
Wandrd Prvke 31L: My new favorite bag!
18 жовтня 20192 130 переглядів
Wandrd PRVKE 21L Photography Camera Bag
20 вересня 201913 886 переглядів
Wandrd Prvke 41L: What fits in the backpack?
21 липня 20215 282 перегляда
WANDRD PRVKE 21L vs LOWEPRO PROTACTIC 450 AW II / REVIEW ESPAÑOL
18 серпня 20213 303 перегляда
The New 2021 Wandrd Prvke!!! - FULL REVIEW - 2 Months Later!!!
4 червня 202136 366 переглядів
WANDRD PRVKE 41 CAMERA BAG REVIEW Wandrd Prvke41
19 липня 2022996 переглядів
A Perfectly Balanced Travel Camera Backpack - The WANDRD PRVKE 31L
23 липня 202037 692 перегляда
New Wandrd PRVKE 21L Backpack - Review + What FITs w/ Pro Camera Cube?
4 жовтня 202137 538 переглядів
WANDRD PRVKE 31 VS WANDRD Lite Choose the RIGHT one for You
27 вересня 202110 472 перегляда
Wandrd Prvke 41L backpack!
9 липня 20214 767 переглядів
2021 New and Updated WANDRD PRVKE 31 First Look!
30 квітня 202166 439 переглядів
2021 New and Updated WANDRD PRVKE 31 First Look!
30 квітня 202166 544 перегляда
Wandrd Prvke 21L ONE YEAR's Review | not perfect!
5 липня 202067 882 перегляда
Review of WANDRD PRVKE Bag (21L)
13 серпня 201826 089 переглядів
WANDRD PRVKE 21 Hands-On Review - Best Travel Camera Backpack?
29 грудня 201682 452 перегляда
Wandrd Prvke 41L Camera Bag Unboxing & Why I Bought It (feat. Wandrd Prvke 31L)
30 листопада 20227 167 переглядів
WANDRD PRVKE 31 Adventuring Camera Backpack | Aegean Blue
2 грудня 20179 465 переглядів
The very unscientific review of the WANDRD PRVKE 31
31 січня 20191 139 переглядів
PLECAK FOTOGRAFICZNY ZA 1100 ZŁ WARTO? - Wandrd Prvke 21
22 червня 2020743 перегляда
212 WANDRD PRVKE 31L - pojemny plecak dla wymagających
6 квітня 20202 291 перегляд
WANDRD PRVKE 41L- Recenzja
2 червня 20211 376 переглядів
212 WANDRD PRVKE 31L - pojemny plecak dla wymagających
6 квітня 20202 292 перегляда