Поверхневий насос Watomo Eco 100 AF
Watomo Eco 100 AF відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo Eco 100 AF
Усі ціни 8 →Насос поверхностный Watomo ECO 100 AF | 2 537 грн. |
Насос Watomo ECO 100 AF (official, 160AF00J) | 2 430 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Watomo ECO 100 AF 11.1.160AF00J | 2 434 грн. |
Насос поверхностный Watomo ECO 100 AF | 2 443 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Watomo ECO 100 AF 11.1.160AF00J | 2 434 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
9 червня 2017, 21:29
Зачем нужен винт сверху, между входным и выходным отверстиями воды? #
зачем нужен винт сверху, между входным и выходным отверстиями воды?
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Watomo Eco 100 AF:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Watomo Eco 100 AF
Ціни на Watomo Eco 100 AF |
---|---|---|---|---|
Watomo Eco 80 AF | від 2 389 грн. | 8 пропозицій | ||
Watomo Eco 100 AF | від 2 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Watomo Eco 100 CF | від 2 799 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →