Поверхневий насос Watomo Mini 60 CF
Watomo Mini 60 CF вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo Mini 60 CF
Усі ціни 7 →Насос поверхностный Watomo Mini 60 CF | 1 505 грн. |
Насос Watomo Mini 60 CF (official, 130CF11P) | 1 442 грн. |
Вихровий насос Watomo Mini 60 CF 11.1.130CF11P | 1 400 грн. |
Поверхневий вихровий насос Watomo Mini 60 CF 11.1.130CF11P | 1 400 грн. |
Поверхневий насос Watomo Mini 60 CF | 1 500 грн. |
Вихровий насос Watomo Mini 60 CF 11.1.130CF11P | 1 444 грн. |
Насос Watomo Mini 60 CF | 1 399 грн. |
Игорь
21 квітня 2021, 22:10
Для чего пробка болт бронзовая у горловины? #
Это что за заглушка ,для залива воды ?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →